Екобалак з екорейдерами

Пов'язані зображення
Екорейдери в Чернівцях

Привіт, друзі. Нещодавно ми мали за щастя поспілкуватися з чернівецькими активістами - екорейдерами. Випитували про формат діяльності, щоденні виклики, колективні настрої та реакції містян.
А тому охоче ділимося з вами фрагментами бесіди.

 

Проведення відкритого тендеру щодо вдосконалення програмованого бота

Громадська Організація «Екоґвалт» в рамках реалізації грантового проєкту №SG53738, що отримав підтримку від Міжнародного фонду «Відродження» за фінансування і сприяння Посольства Швеції в Україні, оголошує відкритий тендер на постачання послуги. 

Основною метою проекту телеграм-бота є надання зручного і швидкого доступу до інформації щодо сортування відходів та властивостей різних типів матеріалів.

30 звичок, які допоможуть врятувати планету

Пов'язані зображення
30 звичок, які допоможуть врятувати планету

 

Бути екосвідомим — нормально. Такою є світова тенденція останніх років на планеті, де масштабні пожежі забирають життя мільйонів рослин та тварин, мікропластик оселився навіть у грудному молоці, а льодовики шостого континенту через глобальне потепління тануть просто у нас на очах. Однак все ще є шляхи, за допомогою яких ми все ще можемо допомогти нашій багатостраждальній планеті.

Разом нас багацько

 

Не втомлюємося вам висвітлювати чудові еко-ініціативи, що вигулькують у різних куточках України. Цього разу - Київ та студенти-активісти. Ось що вони розповідаю про себе:

Ми студенти 2 курсу Київського національного університету імені Тараса Шевченка, спеціальності публічне управління та адміністрування, розробляємо проєкт, який стосується переробки сміття.

Нашою метою є інформування суспільства щодо проблеми сортування сміття в Україні, зокрема в м.Києві.

Побутова хімія - гаплик живому?

Пов'язані зображення
Побутова хімія

Щодня клопітливі ґаздиньки пуцують тарелі та перуть одяг фосфатними миючими засобами, не здогадуючись, що це поволі веде до екологічної кризи. Фосфати – це хімічні сполуки фосфорної кислоти та металів. Вони пом’якшують воду, роблячи засоби для миття більш ефективними.

Маленькі посіпаки

Нині месенджери - зручний інструмент комунікації. До того ж, багатофункціональний. Адже окрім "залипання" на канали з мемами, можна послуговуватись застосунками, що полегшують побут.

Як-от наш @UArecycleBot - телеграм бот, що дасть відповіді на усі поширені запитання про сортування: що, куди, як.

Користуючись нагодою, розповімо вам ще й про @ESMURateBot (ТурБота) - бот, що висвітлює користувачам те, чи тестують ту чи іншу продукцію на тваринах та допомагає у пошуку гуманних альтернатив. Він створений та розвивається зусиллями молодіжної організації ЕСМУ.

Спішимо до вас!

Дорогі, чарівні, любі нам коломияни, нагадуємо, що:

Наш SEP Сервіс активно обслуговує свідомий бізнес. І як то товкмачить стара добра реклама: "Генеруєте багацько сміття? Картон, скло, пластик? Тоді ми йдемо до вас!". Приїдемо на власному СЕП бусику, заберемо вашу вторсировину. Аби лиш вона була чистенькою.

Нашою допомогою вже заручилася мережа аптек "Зелена родина" та "Подорожник".⠀

Дзвоніть, пишіть, свистіть, гукайте у форточки. Радо приїдемо.

+38 (068) 513 18 86

+38 (066) 132 17 48

Торбинку..?

Привіт, друзі. Ми, як завше, до вас з добрими новинами.

Відтепер тішитимемо любителів екодружнього краму разом з чарівними дівчатами ne_paket_
По зручні, вмісткі та естетичні набори торбинок - мерщій!

 https://www.instagram.com/ne_paket_/ 

Крихітні батарейки - велетенські проблеми

Пов'язані зображення
батарейки

Говорити про небезпечні відходи - конче. А надто, коли на коломийському горизонті прокльовується можливість їх правильної утилізації. Не так давно локальна громадська організація “Екоґвалт” подала до міської ради проєкт зі встановлення контейнерів для збору батарейок.