Залишилося 2 дні до фестивалю!

Фестиваль триватиме з обіду до вечора, проте, обіцяємо, ви не залишитеся голодними. 🥗

Також у спеку завжди хочеться освіжитись і випити чогось прохолодного. Одразу на згадку приходить традиційний літній напій - лимонад.🍋

Який же фестиваль без живої музики..?

От і ми так вважаємо.

"Екодні" не тільки про корисні знання та навчання. Це ще й свято і веселощі. Створити таку атмосферу та ліричний настрій допоможуть талановиті місцеві музиканти.🎶

Кіно просто неба

Чи дивились ви коли-небудь кіно під голим небом? Якщо так, то знаєте, що з таким переглядом не порівняється нічого. А якщо ні - гайда на міське озеро першого серпня!

Кінокартина "Медова земля" - документальний матеріал, котрий розповість нелегку історію жінки Хатідже. Весь фільм пронизаний символікою та ледь помітними на перший погляд деталями, що доповнюють картину.

Зустрічайте гостей

Прийшов час оголосити теми лекцій, які ви зможете відвідати на фестивалі. 

Багато цікавої, а головне, корисної інформації про відновлювальні джерела енергії почуємо від лекторки Анни з Центру екологічних ініціатив "Екодія", Київ. 🔆
Лекцію про свій досвід та тернистий шлях екоактивізму зачитає Світлана Вовк з громадської організації "Озеро качине", Київ.📢
Про компостування повідає Тетяна Чучко з неурядової організації "Пермакультура в Україні", Львів.🧤

Готові мінятися?

Майже у кожному домі знайдеться хоча би один вазонок. Якщо ви поділяєте нашу любов до рослин, то вам пощастило.

🌱На фестивалі буде не тільки можливість поспілкуватись про рослини та знайти однодумців, а й окреме місце, де всі охочі зможуть обмінятись або ж просто подарувати комусь вазоночок.

Але і це ще не все!

Цікавитесь пермакультурою чи компостуванням? Цьогорічний фестиваль присвячений саме цьому.

Свято наближається!

 

Друзі! Спішимо потішити вас радісною новиною: уже першого серпня нарешті відбудеться довгоочікуваний фестиваль - Екодні! ♻️

Цьогоріч місцем, що стане центром притягання усієї еко спільоти міста, буде острівець на міському озері, а провідною темою заходу - компостування, рослинництво та пермакультура. Чотири запрошені лектори приїдуть до Коломиї з різних куточків країни, аби поділитися з вами чимось цікавеньким.
Також чекайте багато музики та свята, бо не вперше нам зустрічатися в такому форматі. 

Знайомтесь, це - Брам


Близько року тому він покинув роботу програміста, придбав дім на колесах і покинув рідну Бельгію, аби відшукати себе у мандрах.

З Брамом ми познайомилися в Туреччині. Вільний дух і шило в одному місці, спонукали його пройти усеньку Лікійську стежку - 540 км неймовірної гарности краєвидів. Утім, упродовж своєї виправи, Брам натрапляв і на жахливі місцини, котрі руками місцевого й туристичного люду, перетворилися на сміттярки. Тож бельгієць взяв ініціативу на себе й затесався в "екорятувальника" Лікійки.

Сортувальня від України без Сміття

Пов'язані зображення
убс

 

Україна без сміття - громадська організація, що впроваджує культуру сортування відходів та відповідального споживання.
УБС - виразний приклад соціального підприємництва, що користуючись освітнім інструментом, змінює Київську картинку в контексті поводження з відходами.


Про напрямки діяльності


Остап, менеджер України без сміття:

А ви вже чули ошелешувальну новину?

 

В Україні з 2022 року буде заборонений продаж пластикових пакетів в усіх точках торгівлі та сфери обслуговування. Тож можна буде сказати па-па надтонким й тонким пакетам.

Як виняток їх можна буде використовувати хіба що для упаковки риби, м’яса, сипучих продуктів, льоду. Також під заборону не потрапляють щільні пакети, які можна використовувати кілька разів.