ОБМЕЖЕННЯ ОБІГУ ПЛАСТИКОВИХ ПАКЕТІВ

Привіт друзі. Певна річ, ви краєчком вуха чули про законопроєкт 2051-1 “про обмеження обігу пластикових пакетів на території України”.

https://www.kmu.gov.ua/…/verhovna-rada-u-pershomu-chitanni-…

Хтось встиг втішитися, хтось засмутитися. А ми тим часом вирішили за краще переповісти “на хлопський розум”, що ж усе таки нас чекатиме.

З 1 січня 2022 року в Україні вводиться заборона на розповсюдження легких та надлегких пакетів (щільністю до 50 мікрон) та оксорозкладних “еко” пакетів.
Поза тим, надлегкі пластикові пакети, визначених розмірів, можна буде використовувати як первинну упаковку для свіжої риби і м’яса, льоду, а також сипучих продуктів.

ВАЖЛИВО: НА ВИГОТОВЛЕННЯ, ІМПОРТ ТА ВИКОРИСТАННЯ ЗАБОРОНА НЕ ДІЯТИМЕ.

Під заборону розповсюдження підпадатимуть великі супермаркети, заклади харчування та місця роздрібної торгівлі. Заборона не стосуватиметься спортзалів, хімчисток та готелів.

Визнаємо, скидається на те, що катастрофи з пластиковим сміттям в Україні законопроєкт не вирішить, але маємо надію, що він хоча б витягне проблему на поверхню, де вона стане видимою та почутою. Бо, зрештою, кожна зміна починається з нас самих. А що ви думаєте з цього приводу?