ПРО ПРОЕКТ “СОРТУЙ ВІДПОВІДАЛЬНО”

Ми, звісно, набридати не любимо, але, коли почуваємо потребу у говорінні, то тут-таки дбаємо про її реалізацію. Тому сьогодні хочемо послідовно пройтися хвилюючими “що? чому? навіщо?” проєкту “Сортуй Відповідально”.
Почнімо.

  1. Коломийське сміття зникає магічним чином? Ніт. Неподалік залізничного вокзалу свої пахощі та красоти розкинув коломийським полігон, куди, власне, й потрапляє продуковане нами сміття. Про шкоду для довкілля годі й говорити, але, що як глянути на це з економічної невигідності? Йдемо до другого пункту.
  2. Відходи – це сировина? Так. Якщо коротко, щодня ми позбуваємося речей, що “віджили своє”, не усвідомлюючи їх цінності. Тим самим підтримуючи лінійну систему споживання: від виробника до смітника, тоді як країни Європи, до зразковості котрих прагнемо, послуговуються системою циклічною. Відтак фінальним етапом життя купленої одиниці є переробка. Це економніше, ефективніше та екологічніше. Погоджуєтеся?
  3. Сортування – перевага для міста? Так. Те, що на смітті можна й копійку заробити добре відомо. То чому б не скористатися ресурсом сортованого сміття раціонально: інвестувати кошти у розвиток міста. Звідси випливає проста теза: сортуючи, кожен коломиянин може стати ланкою співпричетності до оптимізації міста.

Якщо вам забракне інформації щодо проєкту – пишіть нам. Радо відповімо на кожне запитання. А доки ви думаєте, ми нагадуємо, що от-от (2 листопада) розпочнеться голосування, під час якого ви кількома кліками зможете втілити ініціативу “Сортуй Відповідально”. Дякуємо, що читаєте та відгукуєтеся. Вдалого дня.