Загадкові спиляння дерев та реальний стан справ з експертною думкою

Напевно, ви вже бачили анонси про спилювання багатьох дерев у центрі міста. Ця новина викликала серйозне розлючення коломиян, які вважають, що така вирубка є незаконною.

Для того, щоб розібратися у цій ситуації, ми звернулися до фахівців з комунального відділу та провели консультацію з екологом, Романом Савінським, який брав участь у комісії для огляду цих дерев. І ось що ми дізналися: За діагнозами еколога і працівників комунального відділу, дерева, які обрані для вирубки, в жахливому стані. Більшість з них або вже засохли, або перебувають на межі смерті через різні внутрішні чи зовнішні фактори. Ми також отримали від комунального відділу фотографії обстежених дерев.

Отже, ми маємо об’єктивні докази того, що ця вирубка – необхідний захід для збереження безпеки мешканців та покращення стану міста в цілому. Тому, будьте спокійні, це рішення підтримується фахівцями та має серйозні підстави.

Ми розуміємо обурення місцевих жителів. Саме через це ми сподіваємось, що міська рада продовжить відкриту політику інформування щодо планових зрізів дерев і збереже природну красу нашого міста.