Звіт діяльності за 2019 рік

  • Вторсировина 2019
  • Витрати 2019
  • Надходження 2019

Час квапливо тупотить, а ми традиційно ділимося з вами своїми досягненнями 2019-го, схопивши добрячий кусень поточного 2020 року.

Тож let's talk numbers:
- 6782 кг цінної вторсировини попрямувало на переробку;
- 40 сімей приєдналося до SEP service;
- 5 волонтерів стали частинкою сім'ї Екоґвалту;
- 2 публічні кінопокази відбулися під відкритим небом;
- 1 спільностворений зі ГО "Space Up" громадський проєкт отримав фінансування:
Ключовим завданням проєкту "Сортуй Відповідально" є встановлення баків для сортування відходів у Коломиї. - 1 сортувальний сервіс включився в діяльність організації:
Відтепер ми обслуговуємо контейнери для збору ПЕТу.


Зокрема, тішимося налаштованою співпрацею з локальними навчальними закладами, де розповідаємо про сортування та разом з дітьми уможливлюємо його на практиці.

Цьогоріч ми вклали наші серденька у створення хендмейд майстерні, де шиються торбинки для екологічних та свідомих покупок.

Ми ростемо, змінюємося, розширюємося і за можливість такого організаційного розвитку завдячуємо Всеукраїнському Фонду Відродження, що окрім бази фінансової, забезпечив нам міцну компетентісну платформу у вигляді регулярних семінарів.

логотип Фонду та Посольства
Цей проект виконується в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом “Відродження” за фінансової підтримки Швеції.Попереду багацько планування, роботи та, врешті, святкування.

Дякуємо вам за спільне втілення цих хоч і скромних, та інспіруючих результатів.

З любов'ю до світу та вас у ньому, Екоґвалт.