Звіт діяльності за 2020 рік

  • Переробка 2020
  • Витрати 2020
  • Надходження 2020

 

Настав час оглянутися на пройдений 2020 рік та підбити підсумки цього непростого, однак все ж досить успішного, етапу.

 

Результами наших цьогорічних проектів були:

 У 2020 році SEP Service сягнув нових висот. Перш за все, нашій команді вдалося зібрати та відправити на переробку 29 150 кг вторсировини! Окрім цього, ми переїхали на новий склад та закупили обладнання - гідравлічний прес - для ще більш ефективної роботи, що стало можливим лише завдяки вам. 

 Продовжилася ґрунтовна робота над ботом-сортувальником, розширилася його база даних, тож тепер він зможе допомогти знайти відповідь на ще більше важливих питань 

 Офіційно запустилася наша крамничка екоторбинок, де невпинно трудяться три майстрині, розробляючи різноманітні моделі на всяк смак.

 Започатковано два цілком нові для нас напрями: кіноклуб та зйомка серії інформативних роликів, що роз’яснюють усі особливості сортування.

 Наша команда стала частиною Drive for Life fest, де нам гарно прибиралося та сортувалося на цілих 404 кг вторсировини.

→ Ми виступили на громадських слуханнях по бюджету на 2021 рік із пропозицією розробити проект “Утилізація використаних хімічних джерел струму в місті Коломия”, а потім ініціювали створення міської програми, котра станом на зиму 2021 року розглядається представниками муніципалітету та буде винесена на затвердження на початку літа 2021 року. Іншими важливими кроками цього напряму стало налаштування партенрських зв’язків із київською організацією “Батарейки, здавайтеся!” та розробка кошторису подібного проекту в реаліях нашого міста, який ми подали на перегляд до міської ради, тож чекаємо на результати. 


Цьогоріч наш доробок складає сім статей. Була започаткована співпраця із єдиним друкованим виданням міста “Вільний Голос” і, як результат, публікація наших дослідницьких праць на його сторінках, що є ще одним важливим досягненням.


Наша команда пройшла 5 навчальних курсів: менеджменту, аналітики, написання публіцистичних текстів, SMM-менеджменту та журналістики.


Екоґвалтівська сім’я поповнилася аж чотирнадцятьма новими членами, що відразу з головою поринули в роботу над старими й новими напрямами, тож тепер для нашої громади працює команда з 30 людей.


Переобралося правління, яке розширилося та включає тепер 7 людей: Довганюк Іванна, Левченко Вікторія, Гошій Петро, Федорович Валерія, Шевченко Олександра, Кінаш Руслан та Гундерук Юрій, а восьмим членом є Тимків Соломія, що має дорадчий голос.


У сфері інституційного розвитку, важливим досягненням стала розробка ряду політик, а саме: ґендерна, комунікаційна, конфлікту інтересів, облікова та закупівельна.


Як і в усіх, наша діяльність потрапила під негативний вплив ковіду та пандемії, тож деякі напрями довелося призупинити: насамперед, нам не вдалося провести щорічний фестиваль “Екодні”, не проводилися лекції в навчальних закладах, тобто ми були змушені тимчасово скасувати всі публічні заходи загалом. Окрім цього, ми не змогли продовжити залучення приватного сектору нашого міста до сортування у рамках SEP Service. Однак, попри всі труднощі, у період пандемії ми спромоглися налаштувати роботу з ОСББ нашого міста; намагалися зробити акцент на розвиток аналітики в нашій організації, результатом чого є ряд публікацій в регіональній друкованій газеті “Вільний Голос”, і ця співпраця продовжуватиметься й надалі.

 

 

 

EPAIU, МФВ, Швеція


 

Цей проект виконується в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом “Відродження” за фінансової підтримки Швеції.